П`ятниця
29.03.2024
16:23
 
Fucking Gorky Park
 
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Щоб ви зробили якби мали 1000000$ - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Балаканина » Цікаві досліди » Щоб ви зробили якби мали 1000000$ (Буду радий почути докладну фантазію на тему...)
Щоб ви зробили якби мали 1000000$
punk-pinДата: Понеділок, 30.06.2008, 14:54 | Повідомлення # 1
БОГ

Група: Администраторы
Повідомлень: 271
Репутація:  ±
Попередження:  ±
Статус: відсутній
я б особисто на ці гроші побудував би концертний клуб і провів би тижневий опен ейр.
А концертний клуб містив у собі Ресторан Екзотичної кухні, з стравами які б мали назви СмажЕМО, БільГОПА, ГОТИШНІкотлетки і ТД.ТП. нАпої СексПістолз, ПП(представляєте приходить до вашого столику бармен(ірокез-косуха кеди Цепі)і проводить всю процедуру) стіни в стилі обдертий підвал, купа плакатів і написів балоном, але в міру стилізовано і з ізюминкою, Відповідно музичний супровід панк-року! ЩЕ там же буде Готель "СКВОТ". над дешевий і над простий , ліжко тумбочка вішак, дешево і на голову не капає! ну і конц зала, типу півметрова яма перед сценою, а по краям стільці та столики для змучений або тих хто не хоче в слем а просто пивка попити та на виконавців подивитись!
концерти звісно ж будуть дешеві, максимум ціна квитків сума яку треба потратити виконавцям на дорогу))) прибуток буде від бару
ну і фест РОК музики по типу бульби по характеру і типу нашествія по різноспрямованості стилів, але на тиждень фест, і то десь в Володимирі-волинському, бо в луцьку Звиняйте природа я в мене на лобкові)
З.І. Буду дуже радий почувати ваші відверті і повні фантазії


До тех пор - мы будем принуждены брать в руки оружие и идти сражаться с врагами нашей свободы, пока они не перестанут употреблять оружие против нас.(Н.І. Махно)
неSquirrelДата: Понеділок, 30.06.2008, 18:00 | Повідомлення # 2

Група: Горьківці
Повідомлень: 276
Репутація:  ±
Попередження:  ±
Статус: відсутній
Купив би Порша 911-го і послав би всіх на хуй і поїхав би по світу, перед тим купивши права. на те пішло б правда нааабагато менше міліона, але то таке, ще б квартіру купив би і на Sziget би поїхав...

Акторів-невдах розділи нам на двох
Якщо покохав - не вагайся
Клади у труну мокру курву любОФФ
Торкайся її, блядь, торкайся!

MarintusssДата: Субота, 05.07.2008, 19:11 | Повідомлення # 3

Група: Горьківці
Повідомлень: 36
Репутація:  ±
Попередження:  ±
Статус: відсутній
а я б відкрила свою музичну студію та записувала б там крутих музикантів та якісну музику....ну й себе також=)
JackSparrowДата: Неділя, 06.07.2008, 01:03 | Повідомлення # 4

Група: Горьківці
Повідомлень: 6
Репутація:  ±
Попередження:  ±
Статус: відсутній
я би генетично схрестив півня і індика. назвав би піндик і навчив би говорити.

"Весёлый Роджер" в небе
Британский герб на теле
Стреляет из обрезов
Толпа головорезов.
Они не трусят смерти
Проворные, как черти
И обкурившись планом
Гордятся капитаном!
VeselkaДата: Неділя, 06.07.2008, 11:40 | Повідомлення # 5

Група: Юзвєргі
Повідомлень: 79
Репутація:  ±
Попередження:  ±
Статус: відсутній
якщо розкажу мені доведеться вас вбити)
BlackbirdДата: П`ятниця, 12.09.2008, 19:07 | Повідомлення # 6

Група: Горьківці
Повідомлень: 22
Репутація:  ±
Попередження:  ±
Статус: відсутній
Віддала б на благочинність, на захист природи. . . . .
Або віддала б комусь, бор взагалі не розумію сенс створення грошей. Маю на увазі - нові друкують кожного дня, а усім все одно не вистачає! тому то й не шкода віддати


"З риторик і поетик академій -
гайда на площу, як на дно ріки!
Підслухані у вирі цілоденнім,
ті рими - вчителям наперекір
(у вчителів, здається, перекір)!
Або в поля, як на зелену прощу -
читати вірші травам і вітрам!..."
Ю. Андрухович


Повідомлення відредаговано Blackbird - П`ятниця, 12.09.2008, 19:09
KaganДата: Середа, 16.12.2009, 18:07 | Повідомлення # 7

Група: Горьківці
Повідомлень: 3
Репутація:  ±
Попередження:  ±
Статус: відсутній
Я б організував незаконну організацію,яка б знищувала олігархів,мафію,наркоторговців,політиків!!!

Хто зазнає нападків з боку свого часу, той або ще недостатньо випередив його або недостатньо відстав.
Хто хотів би здаватися натовпу глибоким, піклується про темряву. Бо натовп вважає глибоким все те, в чому не видно дна.
Форум » Балаканина » Цікаві досліди » Щоб ви зробили якби мали 1000000$ (Буду радий почути докладну фантазію на тему...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

CopyLeft: Вільне розповсюдження і цитування © 2024